Jõe 2a ärihoones on peatselt üürile anda vastavalt tänapäeva standarditele renoveeritud avarad bürookorrused.

 

Ärihoones, mida kasutas aastaid Tele2 ning mille tänane omanik on Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik, on kokku viis korrust. 

Pinna suurus viie  korruse peale kokku 1700 m2.

Ühe korruse kohta on pinda ca 280 m2.

Rendipinnad on saadaval suurusega alates 54m2.

Esimesel korrusel paikneb suurte vitriinakendega kaubanduspind. Jõe tänavalt toob hoonesse kaks eraldi sissepääsu,  millest üks viib otse avarasse fuajeese, kus on olemas inva-WC ja sissepääs lifti ning teine sissepääs viib tänavalt otse kaubanduspinnale. 

 

Maast laeni ulatuvate esimese korruse akende taga on Sinu ettevõtte vara hästi hoitud, kuna seda kaitseb eritellimusel aknaklaasile lisatud kriimustuse- ja vandalismikindel Armorcoat turvakile.

Fuajeesse pääseb ka maja tagant parklapoolsest uksest, kui on tarvis tarnida  kaupa või kui on vaja siseneda hoonesse olles parkinud oma sõiduki maja taha hooviparklasse. Ka kaubanduspinnale on võimalik luua oma otsesissepääs parkla poolelt.

Vaade ärihoonele Jõe tänavalt
Vaade ärihoonele hoovist

Sissepääs Jõe tänavalt

Tänavapoolne sissepääs
Näidis korruse plaanist avatud ruumiga

Teine korrus on bürookorrus, mis on ka esimese korruse teeninduspinnaga sisetrepiga otseühenduses. Seega teeninduspinnale on võimalik laiendus või oma büroo luua ka teisele korrusele. 

 

Kolmas, neljas ja viies korrus on ligipääsetavad nii trepi kui liftiga. Tegemist on avatud lahendusega avarate bürookorrustega, kus on olemas tualettruumid ja valmidus kööginurga väljaehitamiseks ning nõupidamisruumi ja kabinettide rajamiseks vastavalt üürniku soovile.

 

Erandina on viiendal korrusel Jõe 2 ehk naaberkorpusesse laiendatud 200 m2-ne privaatse liftiga büroopind, kuhu pääseb soovi korral mõlema korpuse trepikodadest. Seega on viienda korruse ruumid võimalik üürida eraldi üksustena või kasutada mõne muu korruse lisapinnana/laienemisvõimalusena.

Näidis korruse plaanist 

 

Põrandakatteks võib tulevane üürnik valida kas vaiba või PVC. Seinad on ettevalmistatud üürnikule sobivasse tooni värvimiseks (lõppviimistlus kuulub üürihinna sisse) ja vaheseinte loomise võimalus vastavalt üürniku soovile (kips, klaas, helikindel liigendatav paneel vmt, üürniku kulul).

 

Laed on ajakohaselt avatud stiilis viimistletud paneelid, kus tehnosüsteemid on osaliselt eksponeeritud. Loomulikult on üürnikul võimalus tellida ka ripplae lahendus vastavalt oma maitseeelistusele. Vahekoridorides on tehnovõrgud peidetud metallist ripplagede taha.

 

Hoonel on plastpakettaknad, bürookorrustel avatavad. Ruume kütavad seintele paigaldatud keskkütteradiaatorid, jahutavad laes olevad tsentraalsed jahutusseadmed.

 

Kiire netiühenduse tagab hoonesse tulev valguskaabel ning elektrivõimsust on piisavalt ka keskpärasest võimsama serveripargi või krüptovaluutade kaevanduse rajamiseks.

Valik kasutatud pilte on illustratiivsed
Pärnu mnt 130, 11317 Tallinn
+372 646 4035
info@domus.ee
Jälgi meid ka sotsiaalmeedias
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram